Vergaderingen

Donderdagavond 27 januari ’22

om 20.15u in zaal Flanders Lodge,

A.Dehemlaan 19 te Ieper

 

Via optimalisatie naar topprestaties bij de koeien

door Oscar Cappoen, VDS.

Reizen

Jongveeshow

 

Zaterdag 04 september 2021

 

Info

Lidgeld Studieclub Westhoek Holsteins 2019

 

Lidgeld 60 €.

Over te schrijven op BE16 0012 3837 73-74

Graag een mailtje naar info@whh.be bij betaling.

 

 

KAMPIOENEN

 

  Plaatsing Naam dier Vader Eigenaar
KAMPIOENEN   JONGVEE    
  1 Bubble Gum Mary van de Kloosterbos Bons-Holsteins Bubble Gum De Dyn - Heremans LV
  2 1457 B-Crest Shadow Vandewalle - De Raedt LV
  3 Jubena Tiger-Lily Ladd P-Red Ryckewaert Lieven
  4 Jazz Ten Ruysschaert Val-Bisson Doorman Mazereel Geert
  4 Krista B-Crest Shadow Vandewalle - De Raedt LV
  4 Irna B-Crest Shadow Decroix Francois
KAMPIOENEN   GEKALFDE VAARZEN  
  1 Marlena Bond Peeters Luc & Stijn
  2 Imagine ten Ruysschaert Danillo Mazereel Geert
  3 Ideal Comestar Lauthority Verhelst Geert
  4 Indrique B-Crest Shadow Vandewalle - De Raedt LV
  4 Inara Larcrest Contrast Decroix Francois
  4 Pigeon Farm Dolores Gillette Windbrook Leus Koen
KAMPIOENEN   JONGE KOEIEN  
  1 Lyly de la Heusiere Pine-Tree Sid van Hoof - Boonen Holsteins LV
  2 Goedele Deslacs Shaquille Vandecaveye Lode
  3 Hannelies Io Gillette Windbrook Van Doorne Kurt
  4 Hipsy Stantons Steady Deconinck Geert
  4 Heideroos Gillette Windbrook Verstraete Frank
  4 Kemdale Sterling Beauty Ardross Sterling Geerardijn Frederik
KAMPIOENEN   KOEIEN    
  1 Cuvara Gillette Final Cut Ryckewaert Lieven
  2 Sandy La Presentation Denzel van Hoof - Boonen Holsteins LV
  3 Denzel Sindy La Presentation Denzel Peeters Luc & Stijn
  4 Libby Hilltop Holsteins La Presentation Denzel Maelfait Filip
  4 373 Echicoutimi Savard-ET Ryckewaert Lieven
  4 Jenny-Lou Hilltop Holsteins Jenny-Lou Marshall P149 Maelfait Filip
KAMPIOENEN   ROODBONT    
  1 373 Echicoutimi Savard-ET Ryckewaert Lieven
  2 Ditske 2 vd Korenheie Orbe-View S Strm Hvezda Vercauteren - Dhollander LV
  3 Insomnia vd Cuylehoeve Greenlea Artie-Red Verstegen Danny
KAMPIOENEN   MOOISTE UIER  
  1 Horeca Farnear-Tbr Altaavalon Verhelst Geert
  2 Lyly de la Heusiere Pine-Tree Sid van Hoof - Boonen Holsteins LV
  2 Cuvara Gillette Final Cut Ryckewaert Lieven
PUBLIEKSKAMPIOEN    
  2 Cuvara Gillette Final Cut Ryckewaert Lieven
BEDRIJFSLOTEN    
  1     van Hoof - Boonen Holsteins LV
  2     Mazereel Geert
ALGEMEEN   KAMPIOEN    
  1 Lyly de la Heusiere Pine-Tree Sid van Hoof - Boonen Holsteins LV

 

 

REEKSUITSLAGEN

 

Reeks Plaatsing Naam dier Vader Eigenaar
JONGVEE      
1 1 Jubena Tiger-Lily Ladd P-Red Ryckewaert Lieven
1 2 Jazz Ten Ruysschaert Val-Bisson Doorman Mazereel Geert
1 3 Krista B-Crest Shadow Vandewalle - De Raedt LV
1 4 Jawoodtje Maple-Downs-I G W Atwood Ryckewaert Lieven
1 5 Jetiquette de B Go-Farm Pitbull Terrijn LV
1 6 Jindra B-Crest Shadow Deconinck Geert
1 7 Jarena Cleyn Hof ten Bautebrug Stantons Snowman Ea Colton Willems Greet
1 8 Jelke v/h Zomerbloemhof Ms Dynamic Lahousse - Zomerbloemhof LV
1 9 Kemdale Julia Larcrest Contrast Geerardijn Frederik
1 10 Jammeuse Mascalese LV Teryn
1 11 Josje O-Bee Krusader Deconinck Geert
1 12 Jappelien-ET v/h Zomerbloemhof Gen-I-Beq Aikman Lahousse - Zomerbloemhof LV
1 13 Kreta v/h Zomerbloemhof Larcrest Cancun Lahousse - Zomerbloemhof LV
1 14 Nore   Verstraete Patrick
2 1 Bubble Gum Mary van de Kloosterbos Bons-Holsteins Bubble Gum De Dyn - Heremans LV
2 2 1457 B-Crest Shadow Vandewalle - De Raedt LV
2 3 Irna B-Crest Shadow Decroix Francois
2 4 Kemdale Kanu Beauty Wilder Kanu P Red Geerardijn Frederik
2 5 Jorien   Vandewalle - De Raedt LV
2 6 Jaade Rockymountain Shy Deconinck Geert
2 7 Jeeltje Crackholm Fever Vandewalle - De Raedt LV
2 8 Caithlynn Regancrest S Braxton-ET Staels Bart
2 9 Juweeltje v/h Zomerbloemhof Maple-Downs-I G W Atwood Lahousse - Zomerbloemhof LV
2 10 Justine Maple-Downs-I G W Atwood Dehulster Dieter
2 11 Jade-ET v/h Zomerbloemhof Regancrest Gv S Bradnick Lahousse - Zomerbloemhof LV
2 12 Jaidy v/h Zomerbloemhof Mitchel-ET Lahousse - Zomerbloemhof LV
2 13 Joepie v/h Zomerbloemhof Regancrest Gv S Bradnick Lahousse - Zomerbloemhof LV
2 14 Jorigi-ET v/h Zomerbloemhof Dymentholm S Sympatico Lahousse - Zomerbloemhof LV
GEKALFDE   VAARZEN    
3 1 Imagine ten Ruysschaert Danillo Mazereel Geert
3 2 Indrique B-Crest Shadow Vandewalle - De Raedt LV
3 3 Inara Larcrest Contrast Decroix Francois
3 4 Ice-Lady Hilltop Holsteins Gillette Windbrook Maelfait Filip
3 5   Braxton Terrijn LV
3 6   Airlift Terrijn LV
3 7 Ivet vh Vinkenhof Kian Vandewalle Erik
3 8 Ivon vh Vinkenhof Kian Vandewalle Erik
3 9 Immensa Charpentier Lfg Spectrum Van Belleghem Gianni
3 10 Ixora Delta Fidelity Moutton Willy
4 1 Marlena Bond Peeters Luc & Stijn
4 2 Ideal Comestar Lauthority Verhelst Geert
4 3 Pigeon Farm Dolores Gillette Windbrook Leus Koen
4 4 242 Regancrest Gv S Bradnick Capoen Rik
4 5 Lavanguard Silke van de Kloosterbos Comestar Lavanguard De Dyn - Heremans LV
4 6 Insomnia vd Cuylehoeve Greenlea Artie-Red Verstegen Danny
4 7 Ilize Gillette Stanleycup Pb Verhelst Geert
4 8 Indemnite de L'Herbagere Ms Atlees Sht Aftershock Verstegen Danny
4 9 Ideale B.Pop Danillo Cuvelier Stephan
4 10 358 Isidora Stantons Steady Kestier Jo
4 11 Isolde L R-E-W Seaver Van Doorne Kurt
4 12   Ladd Terrijn LV
JONGE   KOEIEN    
5 1 Hannelies Io Gillette Windbrook Van Doorne Kurt
5 2 Hipsy Stantons Steady Deconinck Geert
5 3 Heideroos Gillette Windbrook Verstraete Frank
5 4 Ditske 2 vd Korenheie Orbe-View S Strm Hvezda Vercauteren - Dhollander LV
5 5 Hailey ten Ruysschaert Lirr Drew Dempsey Mazereel Geert
5 6 Hesiree B.Pop Crackholm Fever Cuvelier Stephan
5 7 Hazel ten Ruysschaert Danillo Mazereel Geert
5 8 Hyacinta Pine-Tree Sid Van Belleghem Gianni
5 9 Hilda Lirr Drew Dempsey Deconinck Geert
5 10 0181 vh Vleterhof Regancrest S Braxton-ET Capoen Rik
6 1 Lyly de la Heusiere Pine-Tree Sid van Hoof - Boonen Holsteins LV
6 2 Goedele Deslacs Shaquille Vandecaveye Lode
6 3 Kemdale Sterling Beauty Ardross Sterling Geerardijn Frederik
6 4 Gwyneth Pine-Tree Sid Vandecaveye Lode
6 5   Bruno Rousere
6 6 307 Gerona Gillette Wallace Kestier Jo
6 7 Horeca Farnear-Tbr Altaavalon Verhelst Geert
6 8 Vakantie 4 R-E-W Seaver Wildemauwe Yves-De Roo Evelien
6 9 51 Jotan Red Wildemauwe Yves-De Roo Evelien
6 10 Hannefloor Van de Peul Kylian Moutton Willy
KOEIEN      
7 1 Sandy La Presentation Denzel van Hoof - Boonen Holsteins LV
7 2 Denzel Sindy La Presentation Denzel Peeters Luc & Stijn
7 3 Libby Hilltop Holsteins La Presentation Denzel Maelfait Filip
7 4 Maya ET Scientific Destry-ET Leus Koen
8 1 Cuvara Gillette Final Cut Ryckewaert Lieven
8 2 373 Echicoutimi Savard-ET Ryckewaert Lieven
8 3 Jenny-Lou Hilltop Holsteins Jenny-Lou Marshall P149 Maelfait Filip
8 4   Shottle Terryn Daniel
Copyright © 2022 Westhoek Holsteins. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is vrije software uitgegeven onder de GNU/GPL Licentie.